O firmie

Nasza firma powstała w 1990 roku w Gliwicach, specjalizuje się w projektowaniu, wykonawstwie i serwisie elektronicznych systemów zabezpieczeń oraz instalacji teletechnicznych. Posiadamy wszelkie niezbędne uprawnienia i kwalifikacje do projektowania i wykonawstwa systemów zabezpieczeń. Nasi pracownicy posiadają licencje pracownika zabezpieczenia technicznego oraz poświadczenia bezpieczeństwa osobowego. Poprzez stałe uczestnictwo w targach branżowych oraz w specjalistycznych szkoleniach mamy dostęp do najświeższych informacji oraz tendencji rozwojowych z zakresu bezpieczeństwa i ochrony na świecie. W ten sposób nasi klienci mają możliwość korzystania z najnowszych osiągnięć nauki i techniki w zakresie zabezpieczeń. Każdy z instalowanych przez nas elementów danego systemu posiada wymagane atesty i homologacje.

Zdając sobie sprawę z rozległości tematu i specyfikacji każdego obiektu udzielamy doradztwa technicznego w zakresie projektowania przeznaczenie i możliwości rozwiązań, co pomoże Państwu w doborze właściwego wariantu zabezpieczenia. Jesteśmy profesjonalnym i wiarygodnym partnerem, zapewniającym bardzo wysoki poziom świadczonych usług na południu Polski. W ramach swoich usług zapewniamy wykonanie analizy zagrożeń, projektu systemu, fachowe doradztwo oraz montaż i uruchomienie systemów wraz z przeszkoleniem z obsługi zainstalowanego sprzętu. Ponadto zapewniamy profesjonalny i niezawodny 24 godzinny serwis. Proponujemy również współpracę w zakresie konserwacji dla utrzymania systemów zabezpieczeń w stałej sprawności.

Długoletnie doświadczenie, stałe szkolenia oraz najwyższe kompetencje kadry gwarantują wysoką jakość rozwiązań i usług oferowanych przez naszą firmę oraz profesjonalną i kompleksową obsługę klientów. Nasze dążenia to systematyczne podnoszenie kwalifikacji personelu oraz jego świadomości odnośnie odpowiedzialności za jakość wykonywanych prac.

Analiza zagrożeń, przygotowanie stosownej koncepcji ochrony, a następnie projektu i jego realizacja przeprowadzane są wyłącznie przez wykwalifikowanych i doświadczonych fachowców. Takie podejście daje pewność naszym klientom, że rozwiązania bezpieczeństwa, które proponujemy, idealnie spełnią ich oczekiwania i wymogi chronionego obiektu.